Pazar, 22 Ekim 2017
Anasayfa
PDF Yazdır E-posta

PROFESYONEL WEB SİTESİ

Profesyonel internet sitesi tamamen dinamik bir alt yapıya sahiptir. Web sitesi tamamen veya kısmen güncellenebilir yapıya sahip çeşitli internet teknolojisi altyapıları ile programlanan web siteleridir. Bu tür web siteleri tamamen site sahibi ile site programcısının ortak düşüncesi ile planlanıp ortaya çıkartılan ziyaretçi tarafından etkileşimli çok amaçlı çalışmalardır. Bu teknolojilerle tasarlanıp programlanan bu tür siteler site sahibinin isteğine uygun özelliklerde programlanır.

 

Kullanıcı panelli, güncellenebilir özelliğe sahip, foto galeri, anket, sayaç, içerik ekleme ve yorumlama vb. özellikleri içermektedir.

 

En büyük özellik ise ileriye dönük olabilmesi, son derece kolay güncellenebilir olması ve sonradan ekleme ve çıkarmaların yapılabilmesidir.

 


 

STANDART WEB SİTESİ

Html ve Css kodlamaları ile yapılmış 1 ila 6 sayfa arası yapılan web siteleridir. Kişisel web sitesi yada basit firma sitelerinin oluşturduğu bir gruptur. Standart paket en alt paket sistemimizdir. Bu versiyonda hiç güncelleme yapılmaz. Güncelleme ücrete tabidir. Temel bazı modüller bulunmaktadır. Bu sistemi tam dinamik web sitelerinin en temel halidir. Bu sistem sizi internet dünyasına açacak en ekonomik sistemdir. Standart paketlerin kurulumunda arşivimizde bulunan tasarımlardan yararlanılır.


 

STANDART PROWEB OKUL SİTESİ

Kullanımı kolay, basit bir ön yüz yönetime sahiptir. Okulların web sitesi ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmıştır ama diğer iş sektörlerine de uygulanabilmektedir. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde bir tık ile güncelleyebilirsiniz.

 

İdeal Reklam Ajansı

Turan Mh. 2208 Sk. Şevkat Hanım Apt. No:7/A (Mimarlar Odası Krş.) ISPARTA

Tel: 0 246 218 88 00

info@idealajans.org